widget.job-description.alt

Grupa Cichy-Zasada to największa grupa dealerska w Polsce z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży. Napędza nas pasja do samochodów, a rozwój i dążenie do perfekcji wpisane jest w DNA naszej firmy.

Oferujemy kulturę pracy opartą na przedsiębiorczości i wzajemnym szacunku, a nasze wartości opieramy na ludziach i wiedzy, gromadzonej w ich kompetencjach i doświadczeniu.

Koordynatorka / Koordynator Grupy ds. Technologii Napraw Blacharsko-Lakierniczych

Grupa Cichy-Zasada Sp. z o.o. Sp.j.
Wysogotowo (pow. poznański)
25 czerwca 2024
Opis stanowiska
  • Miejsce pracy: ul. Wierzbowa 84 Wysogotowo
  • Współpraca z zespołem: Aktywne współpracowanie z kierownikami, mistrzami warsztatów blacharsko-lakierniczych, doradcami oraz kosztorysantami zatrudnionymi w CNP/CWBL Grupy
  • Optymalizacja kosztorysów: Maksymalizacja potencjału kosztorysów poprzez ich weryfikację i implementację w procesy naprawcze zgodne z wytycznymi Producenta
  • Organizacja spotkań: Organizowanie cyklicznych spotkań online dla kosztorysantów dotyczących nowych rozwiązań, wytycznych, procesów technologicznych oraz zmian w systemach kalkulacyjnych
  • Analiza rynku: Systematyczna analiza rynku i branży blacharsko-lakierniczej oraz wdrażanie nowych trendów optymalizacyjnych w wycenach
  • Reprezentowanie Spółki: Reprezentowanie stanowiska Spółki i wytycznych Producenta podczas kontaktu z Partnerami (Towarzystwa Ubezpieczeniowe, CFM, Leasingi, Kontrahenci)
  • Planowanie działań: Planowanie działań związanych z optymalizacją wycen w uzgodnieniu z bezpośrednim przełożonym
  • Raportowanie wyników: Raportowanie wyników realizowanych zadań bezpośrednio do Dyrektora Grupy ds. Rozwoju Biznesu Blacharsko-Lakierniczego
Wymagania
  • Wykształcenie Minimum średnie techniczne
  • Doświadczenie: Doświadczenie w branży Automotive, związane z naprawami blacharsko-lakierniczymi w strukturach stacji dealerskiej lub towarzystwa ubezpieczeniowego
  • Znajomość programów: Znajomość obsługi programu Audanet, mile widziana znajomość programów Autostacja, Elsa, Etka
  • Wiedza techniczna: Znajomość procesów dotyczących napraw powypadkowych, znajomość technologii napraw oraz budowy pojazdów
  • Zasady likwidacji szkód: Znajomość zasad likwidacji szkód komunikacyjnych, rekomendacji KNF oraz kodeksu cywilnego

Benefits

Dofinansowanie zajęć sportowych

Prywatna opieka medyczna

Zniżki na firmowe produkty i usługi

Spotkania integracyjne

Dofinansowanie kursów i szkoleń

Firmowa sekcja kolarska

Dodatkowe świadczenia socjalne

Karty przedpłacone

Paczki świąteczne

Możliwość uzyskania uprawnień

Inicjatywy dobroczynne

Tracker image