Grupa Cichy-Zasada to największa grupa dealerska w Polsce z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży. Napędza nas pasja do samochodów, a rozwój i dążenie do perfekcji wpisane jest w DNA naszej firmy.

Oferujemy kulturę pracy opartą na przedsiębiorczości i wzajemnym szacunku, a nasze wartości opieramy na ludziach i wiedzy, gromadzonej w ich kompetencjach i doświadczeniu.

Blacharz samochodowy w Centrum Napraw Powypadkowych

Grupa Cichy-Zasada Sp. z o.o. Sp.j.
Szczecin
27 czerwca 2024
Opis stanowiska
  • Miejsce pracy: ul. Struga 1a, Szczecin
  • Przygotowanie pojazdu i przeprowadzenie oględzin
  • Rozbrajanie samochodu przed naprawą blacharską
  • Wykonywanie prac naprawczych
  • Uzbrajanie pojazdu po naprawie
  • Drobne prace mechaniczne
  • Wymiana szyb (mile widziane)
  • Wymiana opon (mile widziane)
Wymagania
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku blacharza samochodowego
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B,
  • Rzetelność, sumienność, dokładność,
  • Umiejętność organizacji czasu własnej pracy – sprzedaż rbg;
  • Mile widziane doświadczenie pracy w ASO,
  • Znajomość obsługi sprzętu technicznego wykorzystywanego w pracy blacharskiej,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej dot. napraw,
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera;
Oferujemy
  • Zatrudnienie w rozwijającej się organizacji (największy w Polsce dealer aut, etat, umowa o pracę)
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia importerskie i inne)
  • Jasne i czytelne warunki płacowe
  • Najwyższe zarobki na rynku uzależnione od sprzedanych rbg
  • Darmowy pakiet medyczny w Grupie Luxmed
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Wolne weekendy (praca od poniedziałku do piątku – 8 godzin między 6.00 a 16.00)
  • Zniżki na usługi i produkty firmowe (zakup aut, usług, ubezpieczeń itp.)
  • Świadczenia na święta (np. karty Sodexo)
  • Paczki dla dzieci pracowników z okazji Dnia Dziecka (do 18 r.ż.)
  • Wyprawkę dla maluszka
  • Pracę w koleżeńskiej atmosferze, w zgranym zespole
  • Możliwość udziału w wydarzeniach firmowych, sportowych i integracyjnych firmy

Benefits

Dofinansowanie zajęć sportowych

Prywatna opieka medyczna

Zniżki na firmowe produkty i usługi

Spotkania integracyjne

Dofinansowanie kursów i szkoleń

Firmowa sekcja kolarska

Dodatkowe świadczenia socjalne

Karty przedpłacone

Paczki świąteczne

Możliwość uzyskania uprawnień

Inicjatywy dobroczynne